MERKEZ

Adres : Adrenalin Savunma Sanatları Atölyesi / Bayraklı / İzmir

Telefon : 0532 513 96 65

E-Mail : baris@adrenalinmedikal.com

Eğitmen Ünvanı : Sihing

Eğitmen : Barış Kural

Ders Programı :

Pazartesi-Çarşamba saat 19:00-20:30  WT+ESC
 

Eğitmen Öz Geçmişi :

Sihing Barış Kural, Altay ve Karşıyaka spor kulüplerinin futbol okullarında başlayan spor hayatı lise yıllarında uzun mesafe koşu ve masa tenisi alanlarında sürdürmüştür. Üniversite yılları ve çalışma yaşamının ilk dönemlerinde yüzme branşıyla ilgilenmiştir. 2000 yılında yürüyüşçü olarak adım attığı doğa sporları branşının ilerleyen yıllarında önce dağcılık ve kaya tırmanışı eğitimlerini tamamlamış, sonrasında eğitmen olarak dersler vermiştir. Hem yaz hem de kış dağcılığında özellikle teknik tırmanış konusunda birçok faaliyeti bulunmaktadır. 2010-2011 yıllarında rüzgar sörfü yapmıştır. Halen okçuluk, binicilik, serbest dalış, motorsiklet ve kılıç savaş sanatları branşlarıyla ilgilenmektedir.

 

Ege Üniversitesi EMYO - Biyomedikal Cihazlar Teknolojisi, Anadolu Üniversitesi - İşletme, Maltepe Üniversitesi işletme Excecutive MBA mezunudur. Threshold (Wall Street Institute) seviyesinde İngilizce bilgisine sahiptir.

 

Savunma sanatlarına her zaman ilgisi duysa da ilk girişimi 2010 yılı sonrasında mümkün olabilmiştir. Farklı bir organizasyonda başlayan Wing Tsun serüveni, 2011 yılında katılmış olduğu WTEO (Wing Tsun- Escrima Organizasyonu) Türkiye Organizasyonu'nda tutkuya dönüşmüştür. Şuan 2. Kademe Wing Tsun  antrenörüdür. İzmir'de Avcı Wing Tsun&Escrima çalışmalarını yürütmektedir. 1980 İzmir doğumlu olup evlidir ve iki kız babasıdır.

Projeler :

Kadınların kendilerini korumalarına yönelik Avcı Wing Tsun teknikleri uygulamaları etkinliği

Okul Fotoğraf Galerisi

News