WTEO I. Yaz Kampı sonlandı

Harika bir kamp;

Avcı Wing Tsun & Escrima Okullarının global olarak biirlikte etkinlik yaptığı 1. Yaz Kampı 11-15 Mayıs Tarihlerinde Antalya’da yapıldı. 5 gün süren Seminer ve Eğitim saatlerinde dünyadaki tüm okullardan gelen usta öğretmenler teknikerler ve öğrenciler buluştu.

Dünyadaki en saygın ve faal Wing Tsun Escrima Organizasyonu olarak bilinen WTEO’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen kamplarda usta öğretmenler ile farklı ülke ve illerden gelen tüm öğrenciler buluştu ve birçok alanda paylaşım fırsatı buldular.

Kuruluşunun 25. Yılında WTEO’nun Türkiye /Antalya kampı;

Gelenek ve geleceği, bilgi ve bilgeliği, sanat ve felsefeyi, beden ve ruhu, tüm güzel öğretiler ile bir araya toplayıp harmanlamış olan Sigung Salih Avcı'nın birbirinden anlamlı mesaj ve öğretileri ile daha anlamlı bir kamp oldu.

Birçok başarı ve ilke imza atmış saygın bir aile olan WTEO Organizasyonun kurucusu, sahibi ve GM Sigung Salih AVCI tüm öğretmen ve öğrencileri ile tek tek çalışarak birebir sahada etkili olan prensip ve sistemleri ayrıca geleneksel ve modern tekniklerdeki güncellemeleri aktardı.

Almanya, İspanya, Fransa, Ürdün'den ve İstanbul, İzmir, Kütahya, Samsun Balıkesir'den gelen tüm öğretmen ve öğrenciler Sigung Salih Avcı ve Usta Öğretmenleri ile motivasyon dolu bir seminer yapma fırsatını buldular.

Seminer sonu yapılan imtihanlarda 3.TG  Emrah Eker, 2.TG Damien Galamidi ve 1.TG Saffet Taha Yünlü ve öğrenci derecelerini alan kardeşlerimizi tebrik ederiz.


News